The Pop comes in three colors: Azure, Shark Gray, and Sand. Which is to say it comes in black, blue, and beige. (There are other strap colors, too.) You won’t find “Swiss Made” anywhere on these devices, because they’re not nearly as high-end as the Activité; they’re made of PVD-coated metal, a standard material in many mid-range watches, along with a silicone strap. The watch is water-resistant up to 30 meters, and its battery lasts up to eight months.

Jeśli teraz miałbym wybierać smartwatcha to najbliżej byłoby mi do produktu Withings. Nie jest to typowy smartwatch, ale odrobinę sprytniejszy zegarek. Posiada to wszytko, czego oczekiwałbym od połączenia zegarka i trackera aktywności. Liczy kroki, śledzi sen i jest w stanie obudzić mnie wibracją o określonej godzinie. Nie męczy mnie notyfikacjami i bateria działa… 8 miesięcy! Do tego cena 149$ – tylko odrobinę więcej niż porządny tracker aktywności taki jak Jawbone (choć w jego przypadku to określenie porządny może być na wyrost).

Pop-Textures-Noire-BD-2040.0.jpg

Jest tylko jeden feler. To bardzo ładny produkt. Ma kapitalnie minimalistyczny wygląd, który kojarzy się z porządnymi szwajcarskimi zegarkami. Niestety nie pasuje do mnie ze względu na mój wzrost i rozmiar dłoni. Dostępny jest w jednym rozmiarze i tylko ze skórzanym paskiem. Wolałbym coś bardziej masywnego i z bransoletą. Może zrobią inną wersję? Pretty please…

Zajrzyjcie również do recenzji droższej wersji na The Verge.