W tym miesiącu mam dla Was tapetę trochę innego rodzaju niż zwykle. Mamy początek roku, co naturalnie sprowadza nasze myśli do tego, co chcemy w ciągu następnych dwunastu miesięcy zmienić. Noworoczne postanowienia zazwyczaj dotyczą rzucania nałogów lub zrzucania zbędnego tłuszczu. Postanowiłem trochę inaczej podejść do sprawy.

Najbliższy rok będzie dla mnie przełomowy, bo to rok, na który mam najwięcej planów niż kiedykolwiek wcześniej. Żeby osiągnąć to, co zamierzam będę musiał ciężko na to pracować i wykorzystywać każdą wolną chwilę. Często po całym dniu, kiedy miałem w końcu moment dla siebie, a był już późny wieczór odpuszczałem, bo uznawałem, że nie ma sensu siadać do pracy, bo i tak już nic nie zdołam tego dnia osiągnąć. Kiedy jednak przełamałem się i popracowałem chociaż godzinę, to okazywało się, że ta odrobina czasu miała całkiem duże znaczenie.

W nowym roku chcę pamiętać, że nawet odrobina wysiłku każdego dnia może przynieść wymierne korzyści.

Zdjęcie, które widzicie w tle tej tapety zostało zrobione już w tym roku. Kilka dni temu miałem okazję odwiedzić Puszczę Białowieską. Szczęśliwym trafem udało się również doświadczyć odrobiny śniegu w lesie. Wydawałoby się, że zimowy las jest szary i nieciekawy, ale po bliższym przyjrzeniu się okazuje się, że kolorów w nim nie brakuje. Spotkać można mnóstwo kolorowych grzybów porastających pnie drzew, nie wspominając o mchach i porostach mieniących się różnymi odcieniami zieleni. Gorąco polecam zimowe spacery po lesie.

Wydaje mi się, że grafika, którą dla Was przygotowałem również znakomicie sprawdzać się będzie w formie plakatu. Jeśli byście chcieli sobie taki plakat wydrukować, to poniżej macie możliwość pobrania pliku TIF, który jest przygotowany do drugu w wielkości A3. Jest w rozdzielczości 300 dpi, więc ewentualne przeskalowanie go w górę nie powinno być problematyczne.

styczen_poster.jpg

Pobierz plakat (~32MB)

Komentarze są wyłączone w tym poście.