Nie wiem czy wiecie, ale jedną z moich pasji jest fotografia. Posiadam blog fotograficzny Fotografwu. Blog ten pewnie niedługo zniknie, ale nie martwcie się – zastąpi go coś lepszego. Tutaj natomiast pojawi się trochę więcej fotografii tuż obok treści, które do tej pory mogliście czytać na tym blogu.

Zwiększając ilość fotografii na tym blogu rozpoczynam nowy cykl. Co miesiąc będę publikował dla Was jedną tapetę do pobrania. Tapeta to będzie zdjęcie, które sam zrobiłem. Za każdym razem jeśli będzie ku temu sposobność opiszę gdzie i w jakich okolicznościach zdjęcie powstało, jeśli oczywiście historia będzie odpowiednio ciekawa.

W tym miesiącu zdjęcie nie posiada wybitnej historii. Zostało zrobione już parę lat temu. Po powrocie z wakacji powitała w Polsce nas niezbyt przyjazna aura i wydaje mi się, że to zdjęcie mniej więcej oddaje klimat polskiego września.

Uwaga techniczna. Jeśli nie możecie znaleźć rozdzielczości swojego urządzenia w liście powyżej to proponuję pobrać wersję większą, ale o tych samych proporcjach. Możecie również dać mi znać za pomocą twittera lub mailem na adres pawel (at) pawelwojciechowski.com to na pewno coś na to poradzimy.