Paweł Wojciechowski

Nazywam się Paweł Wojciechowski. Mówcie do mnie Paweł. Na co dzień jestem programistą z dosyć dużym już stażem. Zajmuję się projektowaniem i budową szeroko pojętych aplikacji webowych. Mam na koncie kilka dużych projektów, ale jest mała szansa, że widzieliście je na oczy.

Jestem również fotografem. Robię zdjęcia… tego co mi się podoba. Moje prace możecie pooglądać i przeczytać na http://fotografwu.pl/ lub http://instawu.tumblr.com.

Zarówno zawodowo jak i hobbystycznie interesują mnie najnowsze technologie. Słucham muzyki rockowej i nie, Coldplay to nie jest dla mnie rock. Tak samo indie “rock”. Jeśli chcesz ze mną na ten temat podyskutować to zapraszam na twittera.

Korzystam ze sprzętu firmy spod znaku nadgryzionego jabłuszka, ale nie prowadzę krucjaty przeciwko alternatywnym produktom. Nie narzucam kto z jakiego systemu ma korzystać, nie uważam, że OS X to jeden słuszny, ale jeśli interesuje Cię dlaczego ja korzystam z dobrodziejstw Apple to po prostu napisz do mnie.

Jestem fanem dobrego designu, interesuję się user experience i jak każdy programista bez porannej kawy i newsów nie zaczynam dnia.

Jeśli chcesz coś do mnie napisać, jesteś zainteresowany współpracą lub po prostu chcesz powiedzieć “cześć” to zapraszam na twittera lub wyślij mi maila na adres pawel na pawelwojciechowski.com.