Six-pack abs. Tight butts. Lean, vibrant, flawless health. That’s the image the fitness industry is selling. But have you ever wondered what it costs to achieve that “look”? What you have to do more of? And what you really have to give up?

Make no mistake, there are real trade-offs as you attempt to lose fat and improve your health. Let’s talk about what they are. So you can consider how to get the body you really want while living the life you really enjoy.

Każdy kto próbował zrzucić większą ilość wagi wie, że na początku idzie łatwo, a na pewnym etapie zaczynają się schody. Wszyscy skrycie marzą o kaloryferze na brzuchu, pomimo tego, że na głos do tego nikt się nie przyzna. Media wykreowały obraz niezwykle szczupłych ludzi sukcesu, który rzutuje na nasze postrzeganie rzeczywistości. O profesjonalnych modelkach nawet nie wspomnę.

W tym artykule znajdziecie pewien zarys tego, co trzeba zrobić, żeby wyglądać w określony sposób. Osiągnięcie pożądanego wyniku wymaga czasu. Dużo czasu. Jeden aspekt wielu ludzi pomija – sen. Jeśli chcecie być szczupli potrzebujecie dużo snu – 7–8 godzin dziennie. Ja mam z tym spory problem. Ilość zajęć, które planuję na każdy dzień powoduje, że w tygodniu śpię około 6 godzin. Bardzo rzadko dłużej. Poziom stresu też nie pozostaje bez wpływu, aczkolwiek z tym mam chyba mniejszy problem. Jeśli chcecie zacząć pracować nad sobą to zacznijcie jak najwcześniej myśleć o tych dwóch czynnikach. Będzie łatwiej :)